Almış olduğunuz ürününüzü tahrip etmeden//bozmadan, teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

İşleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılan ürünler hariç olmak üzere, tahrip edilmiş, bozulmuş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, ürünün işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanımını aşan ölçüdeki kullanımlar dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, cayma bildiriminin firmamıza ulaştığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde ürünlerin firmamızın öngördüğü taşıyıcı haricindeki bir araçla iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 (iki) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 (üç) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.