Momu Dreams rooms for big dreams

“- Anne! Momu’nun canı kurabiye istiyor!”

Momu’nun farkına varmamız işte bu cümleyle başladı. Bizim ufaklığın elinden düşürmediği Momu, herhangi bir oyuncak ayı değildi artık.

Çocuklara ait o benzersiz hayal gücü ile en renkli rüyaların paylaşıldığı, sihirli bir arkadaşa dönüşmüştü adeta. Momu ile oynanan oyunlar, o küçükcük odayı koskocaman, renkli bir dünyaya çevirdi.

Bir çocuğun, yalın hayal gücü ile günlük objelerin farklı anlamlar kazanmasını izledik neşeyle. Sıradan bir yatak, ormanda bir kulübeye, oyuncak saklama kutuları hayvancıklara, basit bir battaniye, macera dolu hikayelere sahne olan, harika bir çadıra dönüştü!

Artık her şey oyunun bir parçası olmaya hazırdı!

Çocuklarımızdan ilham aldık!

Üçümüzün de anne olmasının yanında, en önemli ortak özelliğimiz, çocuklarımızın çocukça fikirlerini çok ciddiye almamız!

Onların benzersiz yaratıcılığı ile şekillenen, doğal ve güvenli olduğu kadar renkli ve eğlenceli de olan yaşam alanları yaratma isteği ile bir araya geldik. Tasarımlarımızı şekillendirirken, çocuklarımızı kendi ortamlarında izledik, hayallerinde yarattıkları o renkli dünyayı daha yakından tanımaya çalıştık.

Bir de baktık ki bizler de oyunun içindeyiz!

Çocuklarımızın renkli zekaları ile biz annelerin hayatı kolaylaştıran fonksiyonellik arayışını bir araya getiren Momu Dreams,

işte böyle dünyaya geldi….

MİSYONUMUZ

Tasarımlarımızı hayata geçirirken, doğaya saygılı, sürdürülebilir malzemeler kullanarak, bugüne olduğu kadar, gelecek nesillere de yatırım yapıyoruz. Yıllar boyu işlevselliğini koruyacak, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Momu Dreams ile düşlerini gerçekleştirdiğimiz her çocukla birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Kaliteli odaklı, minimal tasarım anlayışımızı, çocuklarımızın yaşam alanlarında, uzun yıllar kullanılabilecek, fonksiyonel parçalara dönüştürüyoruz. Momu Dreams ile çocuklarımız büyüdükçe, onlarla beraber dönüşecek, farklı kullanım alanlarına aktarılabilecek tasarımlarla daima yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.